Ріпкинська громада
Чернігівська область, Чернігівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Обговорення з громадськістю

08.06.2021

Протокол публічного громадського обговорення

Звіт про проведення консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту рішення Ріпкинської селищної ради  «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради»

24.05.2021

Проект рішення Ріпкинської селищної ради «Про припинення шляхом ліквідації юридичної особи Вишнівський заклад загальної середньої освіти I-II ступенів Ріпкинської селищної ради»

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та Плану зонування території села Красківське Ріпкинського району Чернігівської області

1) повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту «Генерального плану та Плану зонування території села Красківське Ріпкинського району Чернігівської області».

 

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Ріпкинська селищна рада Ріпкинського району Чернігівської області.

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 25 лютого до 25 березня 2021 року включно;

б) способи участі громадськості – надання письмових зауважень до Красківського старостинського округу № 11 Ріпкинської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл., тел. (04641)4-73-60 та на електронні засоби зв’язку  <krokrug11@gmail.com>

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 12 березня 2021 року о 12.00 в приміщенні старостинського округу вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитись з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Красківський старостинський округ № 11 Ріпкинської селищної ради, адреса:  вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій - Красківський старостинський округ № 11 Ріпкинської селищної ради, адреса:  вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.   < krokrug11@gmail.com > з 25 лютого до 25 березня 2021 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Красківський старостинський округ № 11 Ріпкинської селищної ради, адреса:   вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня необхідність.

 

Пропозиції чи зауваження подані після 25 березня 2021 року не розглядаються.

 

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та Плану зонування території села Убіжичі Ріпкинського району Чернігівської області

1) повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту «Генеральний план та План зонування території села Убіжичі Ріпкинського району Чернігівської області»

 

2) орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Ріпкинська селищна рада Ріпкинського району Чернігівської області.

3) передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: з 25 лютого до 25 березня 2021 року включно;

б) способи участі громадськості – надання письмових зауважень до Красківського старостинського округу № 11 Ріпкинської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, буд. 16,  с.Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл., тел. (04641)4-73-60 та на електронні засоби зв’язку  < krokrug11@gmail.com >

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) – 12 березня 2021 року о 12.00 в приміщенні старостинського округу вул. Шевченка, буд. 16,  с.Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитись з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Красківський старостинський округ № 11 Ріпкинської селищної ради, адреса: вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.

г) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій – Красківський старостинський округ № 11, адреса: вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл.   < krokrug11@gmail.com > з 25 лютого до 25 березня 2021 року включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування - Красківський старостинський округ № 11, адреса: вул. Шевченка, буд. 16,  с. Красківське, Ріпкинського району, Чернігівської обл..  

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня необхідність.

 

Пропозиції чи зауваження подані після 25 березня 2021 року не розглядаються.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь