Рішення дев'ятої сесії селищної ради VIII скликання від 17.02.2022 "Про включення до переліку другого типу нерухомого майна комунальної власності Ріпкинської територіальної громади"

Рішення сьомої сесії селищної ради VIII скликання від 12.10.2021 "Про включення до Переліку другого типу нерухомого майна комунальної власності Ріпкинської територіальної громади"

Рішення п’ятої сесії селищної ради VIII скликання від 09.06.2021 "Про включення майна комунальної власності Ріпкинської територіальної громади до Переліку майна другого типу"

Рішення п’ятої сесії селищної ради VIII скликання від 09.06.2021 "Про передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності Ріпкинської територіальної громади"

Рішення четвертої сесії селищної ради VIII скликання від 19.03.2021 "Про включення до Переліку другого типу нежитлових приміщень"