Фото без описуСьогодні в парку Слави відбувся мітинг – реквієм  з  нагоди 78 – річниці  вигнання нацистських окупантів з  Ріпкинщини «Пам'ять  про них збережуть обеліски». Керівництво громади, представники громадськості, жителі селища поклали квіти до Обеліску Слави, Братської могили, меморіального комплексу полеглим учасникам антитерористичної операції на сході України та загиблим під час Революції  Гідності – Героям Небесної Сотні.

Під час панахиди, яку відслужив благочинний Ріпкинського району, настоятель Святомиколаївського храму, митрофорний протоієрей отець Іоанн Голоботовський, присутні помолилися за спокій душ тих, хто відійшов у вічність, захищаючи свободу рідного краю. Учасники церемонії запалили свічки пам’яті за загиблими.