Фото без описуСьогодні ми відзначаємо світле і прекрасне свято – День працівників освіти, наших вірних наставників, сіячів доброго і вічного, порадників і друзів.

Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню наших дітей, заслуговують на слова глибокої подяки і шани.
Саме на плечі Вчителя лягає сьогодні особлива відповідальна місія: бути для підростаючого покоління джерелом мудрості і знань. Від вчителя залежить майбутнє нашої держави, освіта і життєві пріоритети молоді, вміння і бажання юних громадян будувати сучасне суспільство.
Бажаю Вам, дорогі наші освітяни, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а й щодня.

З повагою, селищний голова Сергій Гарус