Відбулася чергова сесії селищної ради

Дата: 13.10.2021 09:38
Кількість переглядів: 34

Вчора, 12 жовтня, під головуванням селищного голови Сергія Гаруса відбулось VІІ пленарне засідання сесії VIII скликання Ріпкинської селищної ради.

У роботі сесії взяли участь 20 депутатів, на розгляд було винесено 40 питань порядку денного.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на спільному засіданні постійних депутатських комісій.

Депутати розглянули освітянські, бюджетні, земельні й інші важливі для життєдіяльності громади питання.

Крім того, депутатами селищної ради затвердили Положення та Програму реалізації громадського бюджету на 2022-2025 роки, Програму «Організації харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Ріпкинської територіальної громади у 2022 році та пришкільних таборах».