Увага, молодь громади!

27 жовтня 2023 року о 14 год. 30 хв. за адресою: смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85 відбудуться установчі збори для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради.

Сьогодні провели в останню путь Героя

Сьогодні у Ріпкинській громаді попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника, Полосьмака Дмитра Васильовича, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

ВОСТАННЄ ПРОВЕДЕМО ГЕРОЯ

Завтра, 20 вересня, Ріпкинська громада прощатиметься з загиблим Героєм Полосьмаком Дмитром Васильовичем (13.07.1976-13.09.2023).

Запрошуємо підприємців на вебінар

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар «Податкове законодавство: актуальні питання для бізнесу та громад»

Свято для дітей громади

У суботу, 16 вересня, в селі Вишневе відбулося свято для найменших мешканців Вишнівського старостинського округу.

17 вересня - День працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Щороку 17 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято. Напередодні Дня рятівника селищний голова Сергій Гарус привітав працівників 6-ДПРЧ (смт Ріпки) 1 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Ченрнігівській області.