Проведено обстеження пунктів базування маломірних суден

У середу, 16 червня, проведено комісійний огляд пунктів базування маломірних суден на території Ріпкинської селищної ради. За результатами спільної роботи дозвіл на експлуатацію отримали два об’єкти базування:

На Чернігівщині СБУ блокувала канал контрабанди вибухових речовин та нелегальної міграції іноземців через державний кордон України

На Чернігівщині співробітники Служби безпеки України викрили і блокували канал контрабанди вибухових речовин та нелегального переправлення осіб через державний кордон України до Російської Федерації.

Уся Україна перебуває на зеленому рівні карантинних обмежень - Віктор Ляшко

Сьогодні на всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду

Обговорили майбутнє Вишнівської ЗОШ І-ІІ ступенів

Вчора, 7 червня, відбулась зустріч трудового колективу Вишнівської ЗОШ, батьків з представниками селищної ради та відділу освіти щодо припинення шляхом ліквідації Вишнівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

«Дякую» в Ріпках

Сьогодні в Ріпках відкрили новий безкоштовний магазин «Дякую».

Голова громади відвідав Радульську ЗОШ

2 червня відбулась  робоча зустріч селищного голови Сергія Гаруса, начальника відділу освіти Анатолія Дебелого з батьками та педагогічним колективом Радульської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Наймолодші випускники

Роки дитинства є найщасливішими у житті для кожного з нас. Особливо яскравим і насиченим є дитинство у дошкільнят.

Подарунки до Дня захисту дітей

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони щохвилини були радісними та щасливими. Немає більшого щастя, аніж їх посмішки.