Новини спорту

07 Вересня, 2021 р., 11:14
4 вересня відбулися обласні спортивні змагання серед команд керівної структури сільських, селищних територіальних громад, які організовувало ГО «ЧОО ВФСТ КОЛОС».
06 Вересня, 2021 р., 15:12
3 вересня близько 100 борців змагалися за перемогу на відкритому чемпіонаті області з дзюдо серед молоді до 23 років. Змагання проходили у Центрі спортивної боротьби Чернігівської міської ради.
19 Липня, 2021 р., 12:26
17 липня на базі Чернігівської дитячо-юнацької спортивної школи "Юність" відбулася спартакіада серед територіальних громад Чернігвщини. Організатори змагань - Чернігівська ГО ВФСТ "Колос".
25 Травня, 2021 р., 10:47
 16 травня в м. Чернігів на стадіоні  «Локомотив» відбулися  обласні змагання з футболу 8х8 ГО «ЧОО ВФСТ «Колос» серед ветеранів 40-49 років та 50 років і старші.