12 Жовтня, 2021 р., 14:42
Повідомлення про проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Ріпкинської селищної ради
08 Жовтня, 2021 р., 12:53
12 жовтня 2021 року відбудеться засідання сьомої сесії восьмого скликання Ріпкинської селищної ради.
01 Жовтня, 2021 р., 12:28
Проект «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів»
27 Вересня, 2021 р., 11:12
Із 27.09.2021 року розпочинається проведення планової пероральної імунізації м’ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.
24 Вересня, 2021 р., 18:14
Виконавчий комітет Ріпкинської селищної ради (вул. Святомиколаївська, 85, смт Ріпки, Чернігівського району Чернігівської області, 15000) оголошує конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Ріпкинської селищної ради, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.
17 Вересня, 2021 р., 15:00
Рішенням виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради від 15 вересня 2021 року № 152 утворено ініціативну групу для формування Молодіжної ради при виконавчому комітеті селищної ради у складі:
08 Вересня, 2021 р., 16:29
Повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 12.05.2021 № 517 затверджені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 стосовно Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції. Одним із напрямів на які будуть спрямовані бюджетні кошти – це спеціальна бюджетна дотація за бджолосім’ї.
06 Вересня, 2021 р., 14:55
Наближається осінньо-зимовий період. За прогнозами фахівців нас очікує нова хвиля загострення захворюваності. Але новий штам Дельта набагато агресивніший і спричиняє  важчий перебіг хвороби. Тому не нехтуйте своєю безпекою і безпекою рідних і односельців! Зверніться у найближчий пункт(центр) вакцинації і вакцинуйтесь!