Послуги з централізованого опалення

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ

Виконком Ріпкинської селищної ради на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" (надалі - АТ "ОТКЕ").

Весь обсяг необхідної інформації, визначеної Порядком, АТ "ОТКЕ" оприлюднено на власному сайті (http://nev.teplo.cn.ua).

16.09.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати зміну розміру нарахувань для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.

Проведено зменшення на суму до 9,8 %,яка врахована у графіплатіжного документу/квитанції «сума до сплати» враховуючи п.52 постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України № 1082 від 24.12.2019 року.