ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ

Акціонерне товариство «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі - АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджений наказом Мінрегіону 05 червня 2018 року № 130 інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АТ «ОТКЕ».

Весь обсяг необхідної інформації, визначеної порядком, АТ «ОТКЕ» оприлюднено 16 жовтня 2023 року на власному сайті (http://new.teplo.cn.ua/?p=9072).

12.07.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ

Акціонерне товариство «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі - АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів  про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджений наказом Мінрегіону 05 червня 2018 року № 130 інформує споживачів про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АТ «ОТКЕ».

Весь обсяг необхідної інформації, визначеної порядком, АТ «ОТКЕ» оприлюднено 10 липня 2023 року на власному сайті (http://new.teplo.cn.ua).

05.09.2022

Проект рішення виконавчого комітету "Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та тарифів на послугу з постачання теплової енергії АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

Проєкт структури одноставкових тарифів на послугу з постачання теплової енергії до рішення ОМС

15.12.2021

Проект рішення виконавчого комітету "Про визнання такими, що втратили чинність з дати їх прийняття змін до встановленого тарифу на теплову енергію"

Проект рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25 листопада 2021 року № 221"

03.12.2021

Проект рішення «Про визнання такими, що втратили чинність з дати їх прийняття змін до встановленого тарифу на теплову енергію, її виробництво,

транспортування, постачання та послугу з постачання теплової енергії для потреб інших споживачів (крім населення)»

15.11.2021

Проект рішення "Про зміни до встановлених тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії"

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФУ

Виконком Ріпкинської селищної ради на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, який затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130 (надалі - Порядок), інформує споживачів про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії, які надає АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" (надалі - АТ "ОТКЕ").

Весь обсяг необхідної інформації, визначеної Порядком, АТ "ОТКЕ" оприлюднено на власному сайті (http://nev.teplo.cn.ua).

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати зміну розміру нарахувань для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.

Проведено зменшення на суму до 9,8 %,яка врахована у графіплатіжного документу/квитанції «сума до сплати» враховуючи п.52 постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України № 1082 від 24.12.2019 року.