Ріпкинська громада
Чернігівська область, Чернігівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація Ріпкинської селищної територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатів у депутати Ріпкинської селищної ради

Ріпкинська селищна територіальна виборча комісія (ТВК) Чернігівського району Чернігівської області інформує про  реєстрацію кандидатів у депутати  Ріпкинської селищної ради згідно з постановами №9,18,19,20,21,22,23,24,25.  

  

Постановою від 21вересня 2020 року №9 зареєстровано кандидатами у депутати  Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «Рідний дім» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 15 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Литвинюк Людмила Михайлівна

 

2.

Коломієць Сергій Васильович

1

3.

Лутченко Тетяна Іванівна

1

4.

Моспанко Петро Петрович

1

5.

Кривопуск Олена Миколаївна

2

6.

Голік Микола Анатолійович

2

7.

Герасенко Оксана Георгіївна

3

8.

Драгун Олександр Анатолійович

3

9.

Крутченко Наталія Анатоліївна

1

10.

Лемешко Юрій Іванович

3

11.

Зогий Олесксандр Петрович

3

12.

Савенко Алла Михайлівна

1

13.

Могильний Сергій Тихонович

4

14.

Кедровська Наталія Михайлівна

2

15.

Красківський Олександр Сергійович

4

16.

Примаченко Сергій Миколайович

4

17.

Житкова Тетяна Олександрівна

4

18.

Тютюнник Віктор Анатолійович

1

19.

Єгоричева Любов Олександрівна

4

20.

Пінчук Володимир Анатолійович

2

21.

Михайленко Лариса Вікторівна

3

22.

Ященко Сергій Степанович

4

23.

Гарасименко Наталія Анатоліївна

4

24.

Зубець Дмитро Сергійович

1

25.

Коломієць Алла Іванівна

3

26.

Обитоцький Олексій Володимирович

2

 

Постановою від 25 вересня 2020 року  №18 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «За майбутнє» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася 20 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Смоліговець Сергій Анатолійович

перший кандидат

2.

Пилипенко Юлія Михайлівна

1

3.

Кордик Василь Іванович

1

4.

Дем'яненко Валентина Василівна

1

5.

Литвин Руслан Сергійович

1

6.

Шашко Тетяна Семенівна

1

7.

Велігорський Володимир Федорович

2

8.

Лях Тетяна Михайлівна

2

9.

Литвин Дмитро Сергійович

2

10.

Самойленко Ірина Михайлівна

2

11.

Бондаренко Олександр Юрійович

2

12.

Литвин Юлія Іванівна

3

13.

Стельмах Віктор Іванович

3

14.

Шейко Світлана Леонідівна

3

15.

Бачурний Дмитро Вікторович

3

16.

Шашко Ольга Василівна

3

17.

Примаченко Микола Віталійович

4

18.

Велігорська Світлана Віталіївна

4

19.

Скрипка Дмитро Васильович

4

20.

Витченко Інна Миколаївна

4

21.

Соколов Володимир Анатолійович

4

 

Постановою від 25 вересня 2020 року  №19 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «Сила і честь» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  21 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Примаченко Тетяна Миколаївна

перший кандидат

2.

Полосьмак Артем Васильович

1

3.

Триус Михайло Вікторович

2

4.

Скитер Людмила Антонівна

1

5.

Булаш Наталія Анатоліївна

3

6.

Полосьмак Василь Іванович

3

7.

Кочубей Іван Іванович

3

8.

Єфіменко Наталія Миколаївна

2

9.

Шевчук Олена Володимирівна

4

10.

Шевчук Дмитро Богданович

1

11.

Кульгейко Анатолій Іванович

4

12.

Бондаренко Тетяна Григорівна

1

13.

Коробко Тетяна Миколаївна

4

14.

Тимошенко Ольга Петрівна

4

15.

Лук’яшко Василь Федорович

2

16.

Літошко Наталія Іванівна

1

17.

Ревенок Юрій Володимирович

1

18.

Іванов Петро Михайлович

2

19.

Лопата Світлана Олексіївна

3

20.

Акименко Раїса Олексіївна

3

21.

Пась Валентина Василівна

2

22.

Гриценко Сергій Леонідович

3

23.

Мельниченко Лілія Василівна

2

24.

Павленко Василь Володимирович

4

 

  

Постановою від 25 вересня 2020 року №20 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною організацією політичної партії «Наш край» в єдиному багатомандатному окрузі на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  19 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Булда Андрій Миколайович

перший кандидат

2.

Вовк Ірина Петрівна

4

3.

Максименко Сергій Миколайович

1

4.

Ткаченко Зоя Володимирівна

3

5.

Мариненко Оксана Михайлівна

1

6.

Єцкало Любов Павлівна

1

7.

Шкода Олександр Анатолійович

1

8.

Ткаченко Сергій Миколайович

2

9.

Пінчук Зінаїда Михайлівна

2

10.

Пришупа Станіслав Юхимович

4

11.

Давиденко Людмила Анатоліївна

4

12.

Нагуло Віктор Іванович

3

13.

Герасименко Валентина Іванівна

2

14.

Семенченко Марина Віталіївна

3

15.

Пащенок Олексій Миколайович

4

16.

Лазебна Ніна Андріївна

4

17.

Бурнос Олександр Анатолійович

4

18.

Герасименко Лідія Петрівна

1

19.

Руденок Віталій Петрович

1

20.

Балако Любов Миколаївна

2

21.

Калугіна Марія Павлівна

1

22.

Зієров Олександр Аркадійович

2

23.

Куриленко Світлана Михайлівна

3

24.

Солохненко Людмила Митрофанівна

4

25.

Кононенко Валерій Олександрович

3

26.

Смолянченко Олена Марківна

2

 

                                                                                  

Постановою від 25 вересня 2020 року  №21 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, висунутих Чернігівською районною організацією Політичної партії «Опозиційна платформа - за життя» в єдиному багатомандатному окрузі №2  на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  18 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Кураш Олександр Іванович

перший кандидат

2.

Дикий Святослав Володимирович

1

3.

Приходько Наталія Володимирівна

1

4.

Кравцов Сергій Костянтинович

1

5.

Титаренко Ігор Володимирович

1

6.

Дробноход Тетяна Миколаївна

1

7.

Бабенко Віктор Іванович

2

8.

Власенко Руслан Михайлович

2

9.

Бура Людмила Миколаївна

2

10.

Шаповалова Наталія Павлівна

2

11.

Коваленко Антон Олегович

2

12.

Атрошенко Артем Ігорович

3

13.

Сухорабська Наталія Володимирівна

3

14.

Чучвага Людмила Михайлівна

3

15.

Транківський Петро Миколайович

3

16.

Бондарець Олег Леонідович

3

17.

Рублевська Надія Петрівна

4

18.

Пришупа Валерій Володимирович

4

19.

Лесів Сергій Іванович

4

20.

Собецька Вікторія Михайлівна

4

21.

Мазко Олександр Федорович

4

 

Постановою від 25 вересня 2020 року  №22 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, висунутих Чернігівською обласною партійною  організацією Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»  в єдиному багатомандатному окрузі  на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  17 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Яненко Сергій Михайлович

перший кандидат

2.

Джола Юлія Миколаївна

4

3.

Шарпата Ольга Миколаївна

4

4.

Колбаса Сергій Валентинович

1

5.

Зубашевський Іван Михайлович

2

6.

Аксьон Володимир Іванович

1

7.

Воєдило Андрій Іванович

2

8.

Янок Тетяна Миколаївна

3

9.

Орловський Сергій Федорович

4

10.

Сусло Вероніка Володимирівна

2

11.

Новик Володимир Єгорович

3

12.

Скосирева Ганна Володимирівна

3

13.

Кравченко Олександр Васильович

1

14.

Бабич Олена Петрівна

2

15.

Клесун Микола Григорович

2

16.

Ніколаєва Галина Олександрівна

4

17.

Купрієнко Віктор Володимирович

3

18.

Куник Ольга Григорівна

1

19.

Кравченко Юрій Вікторович

3

20.

Павленко Сергій Вікторович

1

21.

Артеменко Валерій Миколайович

2

22.

Тихомир Ірина Петрівна

1

23.

Кнороз Василь Олексійович

4

24.

Стах Владислав Степанович

3

25.

Шупило Наталія Петрівна

4

26.

Дегтеренко Сергій Михайлович

4

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь