Ріпкинська громада
Чернігівська область, Чернігівський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформація Ріпкинської селищної територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатів у депутати Ріпкинської селищної ради

Ріпкинська селищна територіальна виборча комісія (ТВК) Чернігівського району Чернігівської області інформує про  реєстрацію кандидатів у депутати  Ріпкинської селищної ради згідно з постановами №9,18,19,20,21,22,23,24,25.  


Постановою від 25 вересня 2020 року  №23 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Чернігівською обласною партійною  організацією Політичної партії «Європейська Солідарність»  в єдиному багатомандатному виборчому окрузі  на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  17 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Шупель Роман Миколайович

перший кандидат

2.

Манько Павло Григорович

4

3.

Копич Олександр Олексійович

3

4.

Грузд Марія Яківна

3

5.

Мельниченко Ольга Павлівна

2

6.

Фурс Артем Геннадійович

2

7.

Клименок Павло Михайлович

2

8.

Сусло Віктор Володимирович

1

9.

Сидоренко Ірина Володимирівна

2

10.

Кульчіцька Олена Леонідівна

1

11.

Куліш Юрій Анатолійович

1

12.

Качан Микола Миколайович

3

13.

Красножон Микола Павлович

4

14.

Ковальова Валентина Григорівна

1

15.

Близнюк Валентина Степанівна

2

16.

Засько Сергій Олександрович

4

17.

Коваленко Дмитро Володимирович

3

18.

Вдовенко Михайло Іванович

1

19.

Базиль Наталія Василівна

4

20.

Гладка Аліна Анатоліївна

3

21.

Красножон Володимир Іванович

1

22.

Кордик Лілія Миколаївна

4

23.

Петройтіс Валерій Васильович

2

 

Постановою від 25 вересня 2020 року №24 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області висунутих Ріпкинською місцевою організацією Радикальної партії Олега Ляшка  в єдиному багатомандатному окрузі  на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  23 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Поляк Геннадій Вікторович

перший кандидат

2.

Кондаренко Тетяна Миколаївна

1

3.

Крикунова Людмила Миколаївна

2

4.

Протченко Михайло Михайлович

3

5.

Ремезь Ірина Феліксівна

4

6.

Бовда Лариса Іванівна

1

7.

Мажуга Любов Петрівна

2

8.

Білокінь Віра Володимирівна

3

9.

Заровна Юлія Іванівна

4

10.

Гужва Дмитро Степанович

1

11.

Губар Сергій Семенович

2

12.

Іванок Ірина Миколаївна

3

13.

Ященко Надія Володимирівна

4

14.

Луцька Наталія Василівна

1

15.

Харченко Ігор Федорович

2

16.

Малинецький Олег Васильович

3

17.

Ржанський Олександр Іванович

4

18.

Бовда Микола Михайлович

1

19.

Буленок Олександр Леонідович

2

20.

Мазепа Андрій Миколайович

3

21.

Бовда Сергій Михайлович

4

 

 

Постановою від 25 вересня 2020 року № 25 зареєстровано кандидатами у депутати   Ріпкинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, висунутих Чернігівською обласною організацією політичної партії «Слуга народу»  в єдиному багатомандатному окрузі  на конференції цієї організації політичної партії, що відбулася  18 вересня  2020 року

№п/п

                              ПІБ

           № територіального виборчого округу

1.

Зюзя Володимир Михайлович

 

2.

Рубіс Олександр Миколайович

3

3.

Ручко Оксана Миколаївна

4

4.

Шведов Михайло Петрович

1

5.

Ковбаса Олена Миколаївна

2

6.

Ковальова Віра Анатоліївна

2

7.

Свинаренко Олександр Анатолійович

3

8.

Тишевський Леонід Олександрович

2

9.

Кезля Володимир Михайлович

4

10.

Скачок Тетяна Петрівна

4

11.

Петриченко Сергій Михайлович

4

12.

Майборода Микола Анатолійович

4

13.

Логинова Оксана Олегівна

3

14.

Пінчук Євген Михайлович

2

15.

Лапуцький Олександр Михайлович

2

16.

Романенко Катерина Сергіївна

1

17.

Лузан Олександр Вікторович

2

18.

Приходько Юрій Миколайович

3

19.

Матюша Ганна Олександрівна

4

20.

Коваленко Анастасія Володимирівна

3

21.

Заровний Григорій Михайлович

3

22.

Манойленко Олександр Анатолійович

4

23.

Єрмоленко Людмила Юріївна

1

24.

Красківський Микола Михайлович

1

25.

Семендяй Людмила Астафіївна

1

26.

Павленко Валерій Вікторович

1

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь