Рішення сесії "Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти Ріпкинської селищної ради"

РІПКИНСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Ріпкинського району Чернігівської  області

/ четверта  сесія  восьмого  скликання  /

Р І Ш Е Н Н Я

19 березня 2021 року                                                                   смт Ріпки

Про закріплення територій

обслуговування за закладами

загальної середньої освіти

Ріпкинської селищної ради

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 13, 66 Закону України «Про освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»,

селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Визначити в Ріпкинській селищній раді території обслуговування та закріпити їх за закладами загальної середньої освіти, що додається.

2. Відділу освіти Ріпкинської селищної ради організувати ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

3.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Селищний голова                                                                        С.В.Гарус

рішення Ріпкинської селищної ради

19 березня 2021 року

ТЕРИТОРІЇ ОБСЛУГОВУВАННЯ,

ЗАКРІПЛЕНІ ЗА ЗАКЛАДАМИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РІПКИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Назви закладів

Населені пункти (вулиці)

Замглайський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ріпкинської селищної ради

Замглайського та Ловинського старостинських округів

Радульський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ріпкинської селищної ради

Радульського старостинського округу

Ріпкинський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Ріпкинської селищної ради

смт Ріпки:

вул. 1-го Травня, вул. 8 Березня,                    вул. 40 років Перемоги, вул. Південна,           пр. Південний, вул. Виноградна,                    вул. Купріївська, вул. Медова, вул. Калинова, вул. Соборна, вул. Кільцева, пр. Кільцевий, вул. Квіткова, вул. Лісова, вул. Д. Куриленка, вул. Вереснева, вул. Лугова, вул. Любецька, вул. Лермонтова, пр. Лермонтова,                 вул. Незалежності, вул. Пушкіна,                    пр. Пільський, вул. Софіївська,                      вул. Попудренка, вул. Поліська, вул. Пирогова, вул. Промислова, вул. Софії Русової,            вул. Паркова, вул. Святкова,                                                 вул. Святомиколаївська, буд. 103-141, 122-184,   вул. Б. Хмельницького, вул. Чкалова,            вул. Піщанівська, вул. Яблунева,                   вул. Шевченка, буд. 123-263, 122-320,            пр. Чкалова, вул. Шкільна.

Малолиственського, Грабівського, Красківського, Даницького, Петрушівського, Пушкарівського та Задеріївського старостинських округів

Ріпкинська гімназія імені Софії Русової Ріпкинської селищної ради

смт Ріпки:

вул. Васильєва, пр. Васильєва, вул. Вишнева, вул. Вокзальна, вул. Гоголя, вул. Гагаріна,   вул. Дніпровська, вул. Дружби, вул. Довженка, вул. Зарічна, вул. Заводська, вул. Зелена,                          вул. Залізничників, вул. Київська,                    вул. Д. Шелупця, вул. Коцюбинського,               вул. Пасічна, вул. Миру, вул. Молодіжна,    вул. Польова, вул. Українська, вул. Садова,  вул. Приозерна, пр. Приозерний,                   вул. Грициніна, вул. Комарова, вул. Короленка, пр. Короленка, вул. Сонячна,                          вул. Святомиколаївська, буд.1-101, 2-120,    вул. Суворова, вул. Трудова,                          вул. В.П. Ткаченка, вул. Чернігівська,              вул. Шевченка, буд. 1-121, 2-120.

Вербицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ріпкинської селищної ради

Вербицького, Голубицького, Гучинського, Великовіського, Новоукраїнського  та Сиберізького старостинських округів

Вишнівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Ріпкинської селищної ради

Вишнівського старостинського округу