Вакансії.Оголошені конкурси на заміщення вакантних посад

ОГОЛОШЕННЯ

Ріпкинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

• головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Ріпкинської селищної ради (1 штатна одиниця).
  •  завідувача сектору юридичного забезпечення Ріпкинської селищної ради (тимчасово, на період перебування на виборній посаді основного працівника - 1 штатна одиниця);
  • спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин та екологічних  питань ( 1 штатна одиниця ).

Вимоги до претендента на посаду головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності: знання Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого  самоврядування», «Про запобігання корупції» та інших законів України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; знання Бюджетного кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський  облік   та  фінансову  звітність», інших нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно ведення бухгалтерського обліку, вільне володіння державною мовою, впевнений користувач ПК, досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавр відповідного професійного спрямування (облік та аудит). Перевага надається претендентам зі стажем роботи за фахом в бухгалтерській сфері не менше 2 років.

Вимоги до претендента на посаду завідувача сектором юридичного забезпечення Ріпкинської селищної ради: знання  Конституції України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення,  Цивільного процесуального кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Кодексу законів про працю, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого  самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про звернення громадян», основ  діловодства, вільне володіння державною мовою, основні програми роботи на комп'ютері.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування (юридичний). Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Вимоги до претендента на посаду спеціаліста 1 категорії відділу земельних відносин та екологічних  питань: знання Конституції України, Земельного кодексу України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого  самоврядування», «Про запобігання корупції», Закону України «Про оренду землі», вільне володіння державною мовою; основні програми роботи на комп'ютері.

Кваліфікаційні вимоги. Вища освіта не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи.

До заяви про участь у конкурсі додаються: заява про участь у конкурсі;  заповнена особова картка ( Форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6;

копія документа про освіту з додатком; копії першої та другої сторінок

паспорта; копія військового квитка (для військовослужбовців або

військовозобов’язаних);

електронна декларація особи, уповноваженої на виконання функцій

держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою

формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання

корупції ( Далі НАЗК )шляхом її заповнення на офіційному сайті НАЗК та

роздрукована з офіційного сайту у паперовому вигляді.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці, питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень тощо, можна отримати за телефоном:  21585, 21740 або під час особистого прийому в приміщенні селищної ради щоденно, крім вихідних, із 8:00 до 13:00 та з 14:00 до 17:00.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення конкурсу за адресою Ріпкинської селищної ради: 15000, смт Ріпки, вул. Святомиколаївська, 85.

21.09.2021 року.